Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Аспірація обладнання зерноочисного відділення млинів

Аспірація обладнання зерноочисного відділення млинів

Аспірація магнітних та електромагнітних сепараторів. Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. За типом магніту дані сепаратори бувають двох типів: з постійними магнітами та електромагнітами. Пристрій аспірації магнітних сепараторів залежить від їхньої конструкції. Аспіраційні отвори у верхній кришці мають прямокутну форму, до якого приєднують конфузор. Мета аспірації електромагнітного двобарабанного сепаратора БСЕ – протипожежна та санітарно-гігієнічна. При роботі електромагнітів виділяється величезна кількість тепла, яку необхідно відводити, щоб не сталося займання.

Аспірація автоматичних ваг. Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. У вагах аспірують ваговий ківш і надвісний і підвісний бункери. Розміри аспіраційних шкарпеток та конфузорів визначаються залежно від геометричних характеристик даного обладнання.

Аспірація зволожувальних машин та мийних машин. Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. У зволожувальних машинах ЗУМ-2 та мийних машинах не можна приєднати конфузор до місця надходження зерна через малий габаритний розмір (ЗУМ-2) та рухливість приймального патрубка (мийна машина ЗКМ-6). Тому ці машини аспірують через самопливні труби.

Аспірація аспіраційних стовпчиків. Аспіраційні колонки відносяться до повітряних сепараторів. Тому мета аспірації — технологічна та санітарно-гігієнічна. Влаштування аспірації колонок залежить від конструктивних особливостей, а розміри конфузорів регламентовані заводами-виробниками.

Аспірація норії. Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. У норії аспірують черевик та головку. Пристрій аспірації черевика та головки норії повинен забезпечувати відсутність накопичення (залягання) продуктів, тому кути нахилу стінок пилоприймачів та конфузорів до горизонту мають бути щонайменше 60°.

Аспірація ланцюгових транспортерів та шнеків. Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. Шнеки аспірують так само, як і ланцюгові транспортери, але розміри конфузорів приймають відповідно до аеродинамічних та геометричних характеристик даного обладнання.

Повітропроводи для аспіраційних систем виготовляються з оцинкованої сталі товщиною від 0,4 до 1,2мм згідно з тимчасовою нормалі. Як пиловловлювачі аспіраційних систем використовують циклони ЦОЛ, 4БЦШ(У21 ББЦ) та циклони УЦ-38Якщо до очищення повітря пред'являються підвищені вимоги, варто застосовувати фільтр-циклониДля переміщення повітряного потоку використовуються пилові вентилятори.

Фахівці НВФ МЕТАЛЛУМ зможуть допомогти у підборі аспіраційного обладнання для Вашого підприємства. Для більш детальної консультації звертайтесь на e-mail:metallum_office@ukr.net або дзвоніть по телефону 097 743 69 84.