Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Аспірація поворотних труб на елеваторах

Аспірація поворотних труб на елеваторах

Мета аспірації – санітарно-гігієнічна. Її здійснюють через кожух, що обертається, підп'ятника 4 і конфузор 5 розміром Ø140хØ125мм, висотою 100мм (рис. 1).

Рис. 1. Аспірація поворотних труб:

1 – герметизуючий кожух; 2 – відведення; 3 – повітропровід; 4 - кожух підп'ятника, що обертається; 5 – конфузор; 6 – герметизуюча поворотна кришка.

Від герметизуючого кожуха 1 повітря відсмоктують по двох відводах 2, повітропроводів 5, які приєднують переходами до кожуха підп'ятника 4. Прийомні лійки герметизують поворотною кришкою 6 з прокладками. Для усунення перетікання повітря у самопливних трубах проектують протипилові клапани.

Пристрій герметизуючого кожуха до поворотних труб ВЩ-7 та ВШ-8 показано на малюнку 2.

Рис. 2. Герметизуючий кожух поворотних труб ВЩ-7 та ВШ-8

Трасу аспіраційної установки компонують за двома схемами.

Схема 1. Поєднує відбір від головки норії, яка подає на поворотну трубу та відбір повітря, власне, від поворотної труби. Також дуже часто доцільно включати у цю схему та відбір повітря від насипного лотка на надсилосний транспортер.

Схема 2. Аспірація лише поворотних труб. Дана схема включає аспіраційні відбори повітря тільки від поворотних труб.

Очищення аспіраційного повітря проводять у циклонах 4бЦШ (У21-ББЦ). Рідше в циклонах ЦОЛПри підвищених вимогах до очищення повітря застосовують фільтр-циклони.

Фахівці НВФ МЕТАЛЛУМ проконсультують з будь-яких питань, пов'язаних з аспірацією обладнання на Вашому підприємстві. Для більш детальної консультації звертайтесь на e-mail: metallum_office@ukr.net або телефонуйте за номером 097 743 69 84.