Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Аспірація зерноочисних машин

Аспірація зерноочисних машин

Існує безліч зерноочисних машин (зернових сепараторів). В основі їх класифікації лежать поділ сипких матеріалів, використовуючи фізико-механічні властивості зерна та засмічувачів.

Зерноочисні машини, які поділяють сипучі матеріали за геометричними характеристиками (розмірами) – це ситові сепаратори ЗСП-10, А1-БЗО (скальператор) та ін., а також трієри ТЛГ-8,3, А9-УТК-6, А9-УТО-9. та ін Мета аспірації в даних машинах – санітарно-гігієнічна.

У машинах, де використовуються аеродинамічні властивості – повітряні сепаратори (Р3-БАБ, Р3-БСД, А1-БКА) мета аспірації – технологічна.

Також технологічну мету передбачає аспірація каменевідбірників Р3-БКТ-100 і в деяких обойкових машинах. Без аспірації вони не працюватимуть у принципі.

У магнітних сепараторах, ентолейторах та іншому зерноочисному устаткуванні аспіраційні системи виконують санітарно-гігієнічні завдання.

У ситоповітряних сепараторах (ЗС-50, ЗСМ-100, А1-БСХ-100, А1-БЦС-100), де відбувається поєднання кількох видів очищення, аспіраційні системи встановлюють з технологічною та санітарно-гігієнічною метою.

Повітропроводи аспіраційних установок виготовляються з тонколистової оцинкованої сталі відповідно до тимчасової нормалі. Як пиловловлювачі використовують циклони ЦОЛ, 4БЦШ. Рідше – циклони УЦ-38Для високоефективної очистки повітря від аспіраційних відносів необхідно застосовувати фільтр-циклониДля спонукання повітряного потоку застосовують пилові вентилятори.

Фахівці НВФ МЕТАЛЛУМ допоможуть у підборі аспіраційного обладнання для вашого підприємства. Для більш детальної консультації звертайтесь на e-mail:metallum_office@ukr.net або дзвоніть по телефону 097 743 69 84.