Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Аспірація залізничних прийомів елеваторів та зерноскладів

Аспірація залізничних прийомів елеваторів та зерноскладів

Існує кілька способів аспірації місць вивантаження зерна із залізничних вагонів.

Один із варіантів аспірації місця вивантаження зерна з вагона показаний на рисунку 1.

Рис. 1. Аспірація місця вивантаження зерна із залізничних вагонів:

1 — приймальний ківш: 2, 4 — важелі повороту ковша; 3, 5 — осі повороту важелів; 6 — скоба; 7 — конфузор; 8 — вантаж; 9 — аспіраційний клапан; 10 — рукоятка важеля.

Приймальними бункерами і майданчиком, які герметизують і аспірують за допомогою конфузора 7. Приймальний ківш 1 повертають системою важелів 2 до 4 від рукоятки 10. Для фіксації положення ковша 1 на скобі 6 встановлений храповий механізм. Рукоятку 10 блокують з аспіраційним клапаном 9, який відкривається в повітропроводі при повороті ковша 1 прийом зерна. У деяких випадках конфузор 7 з повітропроводом і клапаном 9 встановлюють не на майданчику, а під ним в горизонтальному положенні або конфузор 7 кріплять в торцевій стінці бункера.

Другий варіант аспірації залізничних прийомів передбачає використання різних щілинних повітроводів та парасольок.

Кількість повітря, яке необхідно очищати пиловловлювачами аспіраційних систем, становить до 20тис. м3/година. Для цього слід застосовувати циклони ЦОЛ-20 або спарену установку циклонів 4БЦШ-600.

Дані аспіраційні установки ефективно працюють за малих продуктивностей технологічних ліній. Також вони потребують ретельної герметизації обладнання та місць вивантаження зерна загалом.

На сучасному етапі збільшення продуктивності транспортно-технологічних ліній до 1000т/година і більше, доцільним є використання для аспірації залізничних прийомів високопродуктивних локальних точкових фільтрів шафового типуВони можуть забезпечити санітарний стан робочих приміщень Ж.Д. прийомів у межах норми. Екологічна характеристика (ефективність пиловловлення) роботи даних фільтрів також знаходиться на високому рівні.

Фахівці НВФ МЕТАЛЛУМ проконсультують з будь-яких питань, пов'язаних з аспірацією транспортного та технологічного обладнання на Вашому підприємстві. Для більш детальної консультації звертайтесь на e-mail:metallum_office@ukr.net або дзвоніть по телефону 097 743 69 84.