Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Вентиляція

Вентиляція громадських об'єктів

Вентиляція промислових об'єктів

Комерційні кондиціонери

Повітряне опалення та повітряні завіси

Виробничі процеси супроводжуються виділенням повітря робочих приміщень шкідливих здоров'ю людини газів і парів. Крім того, у повітря виробничих приміщень можуть надходити великі кількості тепла, вологи та пилу, що підвищують його температуру та вологість, а також збільшують його запиленість. Люди, які знаходяться в приміщеннях, також виділяють тепло, вологу, вуглекислий газ. Внаслідок надходження у повітря шкідливих газів, пари, тепла, вологи та пилу відбувається зміна його хімічного складу та фізичного стану, що несприятливо відбивається на самопочутті та стані здоров'я людини та погіршує умови праці. Для підтримки у приміщеннях нормальних параметрів повітряного середовища, що задовольняють санітарно-гігієнічним та технологічним вимогам, влаштовують вентиляцію.

Вентиляція (від лат. ventilatio-провітрювання), регульований повітрообмін у приміщенні, а також пристрої, що його створюють. Вентиляція призначена для забезпечення необхідних чистоти, температури, вологості та рухливості повітря.

Науково-виробнича фірма «Металлум» спеціалізується на наданні повного комплексу послуг з вентиляції та кондиціювання приватних будівель та промислових об'єктів. На цій сторінці ви можете отримати повну інформацію про системи вентиляції та кондиціювання. Ми пропонуємо наступне вентиляційне обладнання.