Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Сервісне обслуговування

Сервісна служба нашого підприємство забезпечить безперебійну роботу Вашої техніки. Наші фахівці не тільки вчасно виявлять і усунуть несправності, що виникли в процесі роботи, а й виправлять всі помилки, допущені при некваліфікованому монтажі обладнання. Для зручності наших клієнтів, додатково до планових робіт, сервісне обслуговування має на увазі можливість отримання консультації нашого фахівця з питань експлуатації. За час роботи нами накопичений значний практичний досвід і знання, які дозволяють вирішувати завдання різного рівня складності відповідно до побажань Замовника. Висока кваліфікація наших фахівців дозволяють обслуговувати техніку різних марок і року випуску.

Для підприємств з великою кількістю аспіраційних систем спеціальна пропозиція & ndash; укладення договору на сервісне обслуговування по одному з наступних варіантів:

Варіант 1. Базовий.

Включає програму щоквартального / піврічного / річного проведення робіт з повної діагностикою та видачею Акту обстеження за результатами перевірки. У разі, якщо виявлені несправності, то складається окремий кошторис, в яку включають всі комплектуючі і роботи, необхідні для усунення даної несправності. У разі виявлення несправності в процесі експлуатації обладнання замовником, фахівці нашої компанії проводять діагностику несправності безкоштовно, в рамках сервісного обслуговування.

Варіант 2. Розширений.

Включає в себе Варіант 1 з проведенням ремонтно-профілактичних робіт (тобто дрібний і середній ремонт).