Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Аспірація вальцьових верстатів та молоткових дробарок.

Аспірація вальцьових верстатів та молоткових дробарок.

У подрібнювальних машинах утворюється велика кількість тепла та пилу. Тому аспірація має три цілі: технологічну — охолодження робочих органів та продуктів подрібнення, вибухобезпечну — усунення вибухонебезпечних концентрацій пилу та санітарно-гігієнічну обезпилювання приміщень. Норми витрати повітря наведено у табл.1.

Таблиця 1.

Обладнання

Витрати повітря, Q, м3/год

Опір машини (втрати тиску в машині), Па

Вальцовий верстат ЗМ на 1м довжини робочих вальців:

 

для I та II драних систем, 1Т 2, 3, 4 та 5-ї розмольних систем та шліфувальних систем при сортових помелях пшениці

 

при нижній аспірації

360 100
при верхній аспірації 360 150

для всіх інших систем сортових помелів та для всіх систем шпалерних помелів пшениці та жита

 
при нижній аспірації 480 200
при верхній аспірації 480 270
Вальцовий верстат А1-БЗН 600 250
Молоткова дробарка:  
ДДМ; ДДЗ; РДБ-3000; ДМ-440У  

при механічному транспорті

360 100
при пневмотранспорті 1600

з розрахунку пневмотранспорту

МД-610-1 480 100
ДДО; ДМ  
при механічному транспорті 360 100
при пневмотранспорті 500

з розрахунку пневмотранспорту

БДМ; БДМ-А 240 100
ДДК з вентилятором 1680 450
ДДК без вентилятора 180 440
С-218 900 80

Машини, що подрібнюють при пневмотранспорті, аспірують повітрям пневмотранспортної установки. При цьому витрата, прийнята для пневмотранспортування, повинна задовольняти умови вибухобезпеки.

При механічному транспорті верстати вальцові аспірують зверху або знизу. Повітря надходить у верстат через щілинний отвір у верхніх дверцятах, омиває робочі вальці, перетинає шар подрібненого продукту і при нижній аспірації надходить у канал, який закритий парасолькою. З нього повітря відсмоктується за двома конфузорами.

Недоліки нижньої аспірації полягають у заниженій швидкості руху повітря в каналі, осадженні в ньому пилу та низької ефективності аспірації. Іноді застосовують верхню аспірацію через живильну трубу.

У перегородці прорізають щілинний отвір розміром 40х600мм, до якого приєднують конфузор з аспіраційним каналом розміром З0х300мм. Повітря відсмоктують через конфузор над живильною трубою.

Недоліки верхньої аспірації полягають у тому, що розміри щілини в перегородці і розміри аспіраційного каналу всередині труби, що живить, недостатні. Збільшити їх не дозволяє конструкція верстата. Крім цього, всередині аспіраційного каналу можлива конденсація водяної пари при надходженні зерна та продуктів подрібнення з низькою температурою.

Застосовують також нижню аспірацію вальцьових ставків через самопливну трубу як простішу і надійнішу в експлуатації. В цьому випадку повітря відсмоктують через самопливну трубу та конфузор. Для підвищення ефективності аспірації в трубі встановлюють протипідсмоктувач, а для зменшення швидкості входу повітря в конфузор - аспіраційну коробку.

Дослідження вибухобезпеки вальцьових верстатів показали, що у нижній частині станини під робочими вальцями є невикористаний простір, який є зоною з небезпечною концентрацією пилу (від 13,5 до 230,5 г/м3).

У рекомендаціях щодо зменшення вибухонебезпечності вальцевого верстата запропоновано виключити цей простір за допомогою установки кожуха, що герметизує, і додаткового підведення аспіраційного повітря в верстат через повітророзподільну трубу.

Аспірацію молоткових дробарок здійснюють через самопливну трубу аналогічно аспірації вальцьових верстатів або через аспіраційний патрубок, який передбачено конструкцією.

При використанні пневмотранспорту як розвантажувачі використовують циклони ЦР та укорочені циклони ЦРкдоочищення повітря проводять у фільтр-циклонах.

На підприємствах з механічним транспортуванням продуктів розмелювання використовують циклони УЦ-38.

Ми завжди готові допомогти Вам у підборі аспіраційного та пиловловлюючого обладнання, щоб забезпечити ефективні режими його функціонування на Вашому підприємстві. Для більш детальної консультації звертайтесь на e-mail:metallum_office@ukr.net або дзвоніть по телефону 097 743 69 84.