Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Пневмотранспорт

Переміщення порошкоподібних та гранульованих продуктів за допомогою пневматичного транспортування використовували вперше в середині XIX століття, і цей метод досі широко застосовується в більшості галузей, пов'язаних із транспортуванням сипучих продуктів (млини, крупозаводи та елеватори, деревообробка, будівельні підприємства та ін.).

Пневматичне транспортування - це метод безперервного і гнучкого транспортування сухих сипких продуктів матеріалопроводами при негативному (всмоктування) або позитивному (нагнітання) тиску повітря. Це в основному закрита система матеріалопроводів, в якій сипкий продукт переміщується в дисперсному стані під дією аеродинамічних сил, які діють на частинки в повітряному потоці, що мають достатню високу швидкість, щоб підтримувати продукт, що транспортується в русі.

Пневматичне транспортування залишається досить перспективною технологією, фізичний механізм якої достатньо простий. В даний час на нашому підприємстві є технічна можливість лабораторно проаналізувати будь-який сипкий продукт, призначений для пневматичного транспортування з метою прогнозування поведінки в матеріалопроводі. Успіх проектування та монтажу пневмотранспортних систем значною мірою емпіричний і зобов'язаний багато в чому практичному досвіду наших фахівців.

При проектуванні або виборі системи пневматичного транспортування, працівники НВФ «МЕТАЛЛУМ» враховують такі аспекти:

- Широкий діапазон наявних систем пневматичного транспортування;

- Властивості товару, що транспортується;

- Коефіцієнт концентрації суміші;

- Довжину транспортування;

- Продуктивність транспортування;

- Швидкість транспортування.

Враховуючи вищесказане, можна отримати гнучку систему транспортування простої конструкції в обмеженому просторі, що легко піддається регулюваню та налагодженю під будь-які технологічні потреби.