Логотим Метталум
Проектування, виготовлення, монтаж, запуск, паспортизація
+38 (048) 706 26 73
+38 (097) 743 69 84
metallum_office@ukr.net

Самопливне обладнання

Вводи одинарні квадратні СВО

Вводи одинарні круглі СВО

Вводи одинарні прямокутні СВО

Вводи подвійні квадратні СВД

Вводи подвійні круглі СВД

Вводи подвійні прямокутні СВД

Вводи симетричні квадратні СВС

Вводи симетричні круглі СВС

Вводи симетричні прямокутні СВС

Засувка рейкова з електроприводом ТЗЕ

Засувка рейкова ручна ТЗР

Клапан перекидний одностороній з електроприводом КОЕ

Клапан перекидний одностороній ручний КОР

Клапан перекидний симетричний з електроприводом КДЕ

Клапан перекидний симетричный ручний КДР

Коліна з відкидним дном СК

Коліна квадратні СК

Патрубки бункерні СПБ

Патрубки перехідні СП

Сектора СС

Труби самопливні СТ

Фланці для самопливів квадратні СФ

Фланці для самопливів круглі СФ

Фланці для самопливів прямокутні СФ СФ

Пристрої для переміщення зерна зверху донизу під дією сили тяжіння називають самопливами. Відкриті самопливи у вигляді жолобів застосовуються рідко, переважно використовуються круглі або квадратні сталеві труби (прямокутні - при великій продуктивності ліній). При однаковій площі поперечного перерізу для круглих самопливыв витрачається на 13% менше сталі, хоча у квадратних або прямокутних самопливах повільніше зношуються стінки, у них зручніше використовувати змінні деталі та полімерні вкладиші.

В узагальненому вигляді самопливом називають систему труб, деталей та пристроїв для їх з'єднання, розгалуження, відхилення та розподільних пристроїв, регульованих та нерегульованих затворів та засувок, через які під дією гравітаційних сил рухається зерно.

Пропускна здатність самопливу залежить від площі його перерізу та кута нахилу. Кут нахилу самопливу повинен бути таким, щоб можна було вільно переміщати зерно різних культур, для яких призначена дана лінія з урахуванням їхнього стану по вологості та засміченості. У той же час зерно не повинно набувати надмірно великої швидкості, що тягне за собою підвищене травмування зерна і надмірне зношування деталей самопливу. У зернових лініях мінімальний кут нахилу самопливу приймають 36 º, оптимальне значення кута нахилу - 38-45 º.

Деталі елеваторного трубопроводу нормалізовані, але часто доводиться виготовляти і не стандартні вироби. Кути нахилу елеваторного трубопроводу в залежності від культури зерна та його вологості прийняті 36 і 45 °, а для пилоподібних відходів - 54 °.